1993
1993 Yılında Kuruluşu:

1 Nisan 1993 tarihinde Nova Elektronik adıyla Çerkezköy’de faaliyete geçen şirketimiz 1994 yılında ilçede üretim yapan müşteri markalı ürünlerin promosyon, paketleme ve ambalaj işlerine başlamıştır.

1996
1996 Yılında Unvan Değişikliği Yaptı. Firmalara Tedarik, Üretim, Ambalaj, Paketleme Ve Kolileme Hizmeti Sunmaya Başladı:

Nova Elektronik olan unvanımıza 1996 yılında "NOVA PLASTİK AMBALAJ VE MAKİNA SAN. İNŞ. TEKSTİL KON. TİC. LTD. ŞTİ." olarak değişmiştir, şirketleşme çalışmalarımızın ilk halkası gerçekleşmiştir. Aynı yıl içerisinde işletmemizde yedek paspas imalatına başlanmıştır.

1996 yılından itibaren yerli ve yabancı firmalara üretim, ambalaj ve paketleme malzemesi tedariki sağlamaktayız.

1996-2014 yıllarında 3M Çerkezköy firmasına ait ürünlerin; üretim, ambalajlama, paketleme ve kolileme de dâhil olmak üzere firmamız kendi bünyesinde yapmıştır. 1 Ocak 2022 yılı itibari ile 3M firmasına Çerkezköy OSB ve ABS’de bulunan fabrikalarına taşeronluk hizmeti sunmaya başlamıştır.

2002
2002 Yılında Kendi Markasını Kurdu:

2002 yılında Free Hands Home markasını ‘elleriniz size kalsın…’ sloganıyla kendi bünyesinde kurdu. 2002 yılında paslanmaz çelik telden ovma teli imalatı için yatırım yaptı. İlk etapta mikrofiber yeşil cam bezi ve paslanmaz çelik telden ovma teli ürünlerini piyasaya kendi ürünlerini sundu, daha sonra ilerleyen yıllarda temizlik bezi çeşitlerini arttırdı.

Portföyümüzdeki tüm ürünler dünya standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Akıllı tasarımlarımız sayesinde ürünlerimiz tüm Avrupa'ya ihraç edilmekte ve pazarlanmaktadır.

2022
2022 Yılında Taşeronluk, Danışmanlık ve Tekstil Ürünleri Paketleme Hizmeti Sunmaya Başladı:

1 Ocak 2022 yılı itibari ile 3M firmasına Çerkezköy OSB ve ABS’de bulunan fabrikalarına taşeronluk hizmeti sunmaya başlamıştır.

Temmuz 2022 yılı itibari ile de Cenk Ambalaj firmasına danışmanlık hizmeti sunmaya başlamıştır.

Firmamız aynı zamanda Temmuz 2022’den beri kendi bünyesinde tekstil ürünlerini paketleme hizmeti sunmaya başlamıştır.

2022 yılında Gayrimenkul ve Emlak sektöründe de yer edindi.

2023
2023 Yılında Plastik Ambalaj, Temizlik Ürünleri Tedariki Sağlamaya Başladı:

1996 yılından bugüne devam ettirmiş olduğu yerli ve yabancı firmalara üretim, ambalaj ve paketleme malzemesi tedariki ağını 2023 yılı itibariyle genişleterek büyümeye devam etmektedir. 2023 de sadece plastik, ambalaj ve paketleme malzemeleriyle kalmayarak; etiket, plastik bidon, sanayi alanında kullanılan temizlik ve deterjan ürünleri tedarikine de başladı.

Şirket, Globalleşen dünyanın her türlü bilimsel ve teknolojik imkânlarından yararlanarak her an müşteri beklentilerine göre değişik hacim ve tiplere uygun yeni ürünler sunmaktadır. Müşterilerimiz ki biz onları “İş Ortağımız” olarak nitelendiriyoruz kalite güvence sistemine tam uyum sağlanarak üretim gerçekleştirilmiştir.

30 yıllık tecrübeyi günümüze taşıyarak üretim kapasitemizi ve ürün yelpazemizi genişletme hedefiyle tüm müşterilerimiz ve çalışanlarımızla geleceğe emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz...

Firmamız müşterilerimiz ile her türlü yeni projede iş birliği içerisinde çalışmıştır ve çalışmaya devam etmektedir.

 • 1993

  Kuruluş

 • 1996

  Ünvan Değişikliği

  Yerli ve Yabancı Firmalara Tedarik, Üretim, Ambalaj, Paketleme ve Kolileme Hizmeti

 • 2002

  Markamızın Oluşturulması

 • 2022

  Taşeronluk Hizmeti

  Sektörel Danışmanlık Hizmeti

  Tekstil Ürünleri Paketleme Hizmeti

 • 2023

  Plastik Ambalaj, Temizlik Ürünleri Tedariki

HİZMETLERİMİZ


1. Mikrofiber Temizlik Bezi

Free Hands Home adı ile kurmuş olduğumuz kendi markası adına toptan ve perakende olarak mikrofiber bezlerinin satışını ve tedarikini yapmaktadır.

Mikrofiber Nedir?

Mikro fiber bezler, polyemid ve polyester elyafın binlerce metre çekilerek inceltilmesiyle üretilen bir temizlik bezidir. Astım hastası veya alerjik olan bireylerin mikro fiber bezleri rahatça kullanabileceği testler sonucunda kanıtlanmıştır. Bu nedenle Avrupa ve Amerika’daki bütün hastanelerde ve çoğu evde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Freehands Mikrofiber Bezlerin Özellikleri Nelerdir?

Freehands mikro fiber bezlerle yapılan temizlikte deterjana kesinlikle ihtiyaç yoktur. Tüm ihtiyacınız olan tek şey sadece sudur. Mikro fiber bezler, normal temizlik bezlerine göre 10 kat daha fazla emiş gücüne sahiptir. Mikro fiber bezler kuru olarak kullanıldığında statik enerji prensibine göre, nemli olarak kullanıldığında ise emici kılcal damar prensibine göre çalışmaktadır. Narin yüzeylere zarar vermez. Deterjansız yağı ve gözle görülmeyen parçacıkların rahatça temizlenmesini sağlar.

Mikrofiber Bezlerin Kullanım Avantajları

Freehands mikro fiber bezler cebinizin dostudur. Deterjan ve benzeri temizlik malzemelerine ihtiyaç duymadan toz, kir ve yağları kolayca temizler. Freehands mikro fiber bezler sağlığınızı korur. Özel üretim teknikleri nedeniyle bakteri ve mikropları yok eder. Astım hastaları ve alerjik bireylerin kullanımında uygundur. Freehands mikro fiber bezler tüm bunları yaparken sadece çok az bir suya ihtiyaç duyar ve diğer temizlik bezleri gibi geride iz bırakmaz. Ayrıca Freehands mikro fiber temizlik bezleri oldukça çevre dostudur.

Mikrofiber Cam Bezleri Nerede Kullanılır?

Freehands mikro fiber bezleriniz ile cam, ayna, arabaların pürüzsüz yüzeylerini, TV, bilgisayar ve krom yüzeyleri rahatça temizleyebilirsiniz.

Ürünlerimiz:
  • FREE HANDS Mucize Cam Bezi
  • FREE HANDS Parlak Mutfak Dolap Temizlik Bezi
  • FREE HANDS Dekoratif Kurulama Bezi
  • FREE HANDS Mop
  • FREE HANDS Sihirli Sünger Magic Sponge
  • FREE HANDS Parlak Kalın Cam Bezi
  • FREE HANDS Mayer Havlu Araç Bezi
  • FREE HANDS Mutfak Zor Kir Ve Yağ Bezi
  • FREE HANDS Baklava Desenli Bezi
  • FREE HANDS Joker Araç Bezi
  • FREE HANDS Kareli Parlak Kurulama Bezi
  • FREE HANDS Genel Temizlik Zebra Desenli Bez

2. Taşeronluk Hizmeti


Firmalara sürekli veya dönemlik olmak üzere istenilen departmanlara uygun güvenilir ve kalifiye eleman desteği sunmakta.

3. Danışmanlık Hizmeti


4. Plastik ve Temizlik Ürünleri Tedariki


Firmalar arası aracı olarak mal ve hizmetin tedarik sürecini firmalar adına yapmaktadır.

5. Tekstil Paketleme Hizmeti


6. Gayrimenkul ve Emlak

This post is also available in: enEnglish (İngilizce)

TEKLİF AL
Türkçe